„Firma MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. odpowiadała za aranżowanie finansowania w postaci leasingu. Ostateczny wybór finansującego i wynegocjowane warunki umowy dla naszej spółki oceniam, jako najlepsze z możliwych, zarówno pod względem finansowym jak i bezpieczeństwa prawnego.”

Sylwester Chełchowski, Prokurent

„Nasza współpraca opiera się na administrowaniu przez MGW CCG umowami leasingu zawieranymi przez El-Trans S.A. Innowacyjna aplikacja Leasing Monitor zapewnia nam szybki dostęp do uporządkowanego archiwum dokumentów elektronicznych i wspiera pracę działu księgowego. Dodatkowo MGW CCG wspomagało nas w pozyskaniu finansowania w postaci factoringu. Uznajemy MGW CCG za godną naszej rekomendacji.”

Andrzej Sierocki, Prezes Zarządu

„Pragnę udzielić referencji MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. z uwagi na profesjonalne podejście i solidnie wykonywaną usługę w zakresie okresowych wycen. Analityków cechuje profesjonalizm oraz orientacja na oczekiwania i potrzeby Klienta, gwarantujący spełnienie wymogów prawnych stawianych funduszom inwestycyjnym.”

Tomasz Tarczyński, Prezes Zarządu
Jacek Michalczyk, Wiceprezes Zarządu

„Firma MGW Corporate Consulting Gropu Sp. z o.o. jest podmiotem na stałe współpracującym z Eques Investment TFI S.A. w zakresie wycen wybranych aktywów. Pracownicy MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. wykazują wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz odpowiedzialności. Realizacja powierzonych zadań każdorazowo odbywa się profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.”

Kamil Chylak, Członek Zarządu
Piotr Fuliński, Prokurent

„Na potrzeby Warter Fuels S.A. specjaliści MGW Corporate Consulting Group
Sp. z o.o. opracowali model finansowy przepływów wewnątrz grupy. Model finansowy został dostosowany do naszych potrzeb i do specyfiki naszej branży. Rezultaty współpracy spełniły nasze oczekiwania i szczerze polecamy usługi MGW CCG innym firmom.”

Marek Gawkowski, Wiceprezes Zarządu

„Firma MGW CCG przygotowała na zlecenie spółki biznes plan związany z otwarciem nowego podmiotu gospodarczego a także opracowała projekcie finansowe. Szczerze polecam firmę MGW CCG jako partnera w projektach wymagających profesjonalizmu, rzetelnego podejścia i etyki biznesowej.”

Józef Grzymała, Prezes Zarządu

„W ramach zawartej umowy MGW CCG świadczyło usługę doradztwa finansowego w zakresie strukturyzowania aranżowania finansowania dla Adiuvo Investments S.A. Eksperci MGW CCG wykazali się doskonałą znajomością rynku finansowego. Rekomendujemy MGW CCG jako godną zaufania firmę świadczącą usługi na najwyższym poziomie.”

Marek Cieszko, Dyrektor Finansowy

„Grupa Mobilis korzysta z usługi administrowania umowami leasingu świadczonej przez MGW CCG od 2010 r. Eksperci tej firmy odpowiadają za realizacje wszystkich czynności związanych z obsługą umów leasingu począwszy od ich zawarcia aż do zakończenia. Dzięki tej współpracy, Grupa Mobilis znacząco obniżyła ryzyka związane z tą formą finansowania.”

Dariusz Załuska, Prezes Zarządu

„Firma EL-Q Sp. z o.o. w restrukturyzacji pragnie polecić Państwu firmę MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o., która sporządzała dla naszego przedsiębiorstwa wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego. Pracownicy MGW wykazali się obszerną wiedzą i doświadczeniem w zakresie restrukturyzacji.”

Marcin Sołtysiak, Pokurent

„Współpracujemy ze spółką MGW Corpore Consulting Group Sp. z o.o. od wielu lat w zakresie doradztwa oraz organizacji finansowania (tabletkarka Kilian) w postaci leasingu. Cenimy sobie bardzo dobry kontakt z przedstawicielami Spółki, otwartość i zaangażowanie jej pracowników, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem  na każdym kroku.  “

Andrzej Wyrzykowski, Prezes Zarządu

„Nasza współpraca poza przygotowaniem i negocjowaniem warunków finansowania bieżącej i inwestycyjnej działalności gospodarczej obejmuje również administrowanie umów leasingowych. W toku współpracy, która trwa od roku 2014 zrealizowaliśmy prawie 150 umów leasingowych. Z całym przekonaniem rekomenduje firmę MGW CCG jako eskperta na rynku finansowym oraz kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

Jacek Fraszka, Właściciel

„Niniejszym potwierdzam, że Brand Distribution Company Sp. z o.o. S.K.A. korzystała z usług MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. w zakresie doradztwa w procesie pozyskania finansowania oraz przeprowadzenia negocjacji z Instytucjami Finansowymi. Polecam firmę MGW Corporate Consulting Group jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie doradztwa bankowego. “

Wiktor Sawosz, Prezes Zarządu

„Spółka MGW CCG od 2015 roku administruje wszystkimi umowami leasingu zawartymi przez Fraikin Polska. Dzięki aplikacji Leasing Monitor mamy dostęp do szerokiego zakresu raportów oraz do eksportu danych do naszego systemu księgowego, co w dużym stopniu automatyzuje proces wprowadzania dokumentów księgowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia świadczonego nam przez ekspertów MGW CCG i polecamy usługi tej firmy jako godnego zaufania partnera biznesowego.”

Szymon Czerwieniec, Dyrektor Finansowy