Szkolenia z zakresu leasingu

MGW w swojej misji ma systematyczne poszerzanie wiedzy swoich partnerów z zakresu leasingu. To dość unikalna propozycja gdyż z reguły każdy stara się zachować swoją wiedzę, aby zarabiać na jej wykorzystywaniu. My jednak uznaliśmy, że nierównowaga jaka panuje na rynku usług leasingowych między obiema stronami transakcji powinna być minimalizowana. Wprawdzie pozornie korzystniej jest mieć klienta o niskim poziomie wiedzy, ale jest to działanie na krótką metę.

Swoją wiedzą dzielimy się na bieżąco ze wszystkimi naszymi partnerami korzystającymi z pakietu Leasing Monitor. Wydajemy również okresowy [newsletter], który porusza podstawowe problemy z zawieraniem i obsługą umów leasingu. Od czasu do czasu organizujemy również tzw. śniadania biznesowe, na których we współpracy ze znaną firmą doradztwa podatkowego omawiamy nowe aspekty i akty prawne związane z problematyką leasingu.

Możemy również podzielić się naszą wiedzą organizując na Państwa zlecenie szkolenia z zakresu leasingu, podatków, finansów itp. Zarówno miejsce, czas, jak i zakres tematyczny są do uzgodnienia. Jeśli macie takie zapotrzebowanie, prosimy o [kontakt].

Zobacz także:

Kontakt

Zdjęcie Mariusz Grajda członek zarządu partner zarządzający
Mariusz Grajda
Partner Zarządzający
Członek Zarządu
T: +48 22 292 81 11
M: +48 603 803 388
mariusz.grajda@mgwccg.pl

Jarosław Melon
Jarosław Melon
Product Manager
T: +48 22 292 81 08
M: +48 601 416 179
jaroslaw.melon@mgwccg.pl