MGW Corporate Consulting Group poszerza działalność o usługi dedykowane branży “Pasażerski Transport Kołowy”

Justyna Kazimierska 9 lipca, 2020 Brak komentarzy

MGW Corporate Consulting Group realizując strategię rozwoju Spółki poszerza prowadzoną działalność konsultingową o usługi dedykowane branży „Pasażerski Transport Kołowy”.

Partnerem odpowiedzialnym za tą część biznesu został Pan Dariusz Załuska – Menadżer z 17-letnim doświadczeniem zawodowym w zarządzaniu dużymi i złożonymi organizacjami lokalnymi i międzynarodowymi. W branży autobusowych przewozów pasażerskich od 12 lat z sukcesami realizował kontrakty pozyskane w wyniku przetargów opartych na PZP, na bardzo konkurencyjnym rynku. Ekspert, prelegent, na wielu kongresach i konferencjach w dziedzinie transportu pasażerskiego.

Celem działalności tej linii biznesowej będzie świadczenie szeroko rozumianych usług konsultingowych dla branży transportu pasażerskiego. W szczególności oferujemy przygotowanie audytów rekompensat i innych specjalistycznych audytów, wsparcie w przygotowywaniu przetargów na przewozy pasażerskie w celu uzyskania optymalnych rozwiązań dla oferowanej usługi przewozowej lub w przetargach na zakupu taboru. Opiniowanie umów przewozowych i planów transportowych, wykonywanie DD i opracowywanie strategii dla podmiotów mających problemy finansowe. Wsparcie w łączeniu, podziale i likwidacji spółki. Wsparcie przy akwizycjach dla inwestorów oraz podmiotów poszukujących informacji bądź raportów na temat transportu pasażerskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

07/2020