Leasing dla branży transportowej – konferencja podczas Targów Exposilesia

Administrator MGW 6 kwietnia, 2017 Brak komentarzy

Każdy prowadzący działalność gospodarczą, zwłaszcza korzystający z finansowania w formie leasingu powinien potrafić dobrać najbardziej korzystne dla siebie warunki takiego kontraktu. Wychodząc z tego założenia MGW przygotowało konferencję – szkolenie na temat sposobów i warunków pozyskania optymalnego finansowania leasingowego.

Konferencja odbędzie się 27.04. o godzinie 9.30, w trakcie Targów Transportex w sali seminaryjnej na terenie pawilonu wystawowego EXPOSILESIA. Link do informacji targowej:

http://www.exposilesia.pl/transportex/15/0/pl/

Na szkoleniu przekażemy unikalną wiedzę o możliwościach uzyskania niskiej raty, zawarcia umowy leasingu pozabilansowego, możliwościach usunięcia niewłaściwych zapisów OWUL itp. Wykładowcami będą specjaliści – praktycy, z wieloletnim doświadczeniem pracy w wielu instytucjach leasingowych.

Program Konferencji został przygotowany tak, aby zapoznać uczestników z najważniejszymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo i minimalizację kosztów leasingu. Między innymi omówimy:

  • Wpływ struktury transakcji leasingu na wysokość miesięcznych obciążeń;
  • Możliwość obniżenia kosztów w wyniku zastosowania niestandardowych rozwiązań
  • Wagę negocjowania zapisów prawnych OWUL dla bezpieczeństwa i przewidywalności przyszłych kosztów

Jest to wiedza, której nie da się uzyskać na żadnym znanym nam szkoleniu, ani przeczytać w dostępnym wydawnictwie, broszurze, itp. W przypadku zainteresowania, prosimy o jak najszybszą deklarację uczestnictwa, nie później niż do dnia 21.04.2017 r. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać mailowo lub telefonicznie do:

Małgorzata Janic
tel. (22) 292-81-10
mail: malgorzata.janic@mgwccg.pl

04/2017